Umów się na sesję terapeutyczną w Łodzi lub online:
tel. 516-137-091
mail: w.kinga@prawdaduszy.pl
Zapraszam również na moje profile w social media:

girl-1130761_1920

Oczyszczanie energetyczne dla osób, którym towarzyszy:

  • ospałość, brak chęci, przygnębienie, nadwrażliwość, apatia 
  • słabą odporność organizmu 
  • przemęczenie 
  • huśtawka emocjonalna 
  • problem z zaśnięciem, niespokojny sen, bezsenność 
  • brak koncentracji  
  • odczucie zagubienia, wypalenia, braku satysfakcji w sferze prywatnej lub zawodowej 
  • zły nastrój, zdystansowanie od otoczenia, obojętność lub wrogość 
  • ból, sztywność, dyskomfort w kilku miejscach w ciele 
  •  chcą poprawić swoje samopoczucie i mają otwarty umysł na naturalne uzdrawianie

Nie wiesz czy taki zabieg jest dla Ciebie. Napisz do mnie, wspólnie określimy formę współpracy.

Jakie korzyści płyną z takiej sesji? 

Przede wszystkim powrót do prawidłowego funkcjonowania Twojej energetyki, a co za tym idzie poprawa Twojego samopoczucia i stanu zdrowia, więcej spokoju wewnętrznego, jaśniejsze myślenie oraz podejmowanie decyzji zgodnych z Tobą. 

Jak się przygotować do takiej sesji? 

Przyjdź z otwartą głową i chęcią poprawy swojego samopoczucia. Do sesji na odległość zadbaj o swój komfort w przestrzeni, zrelaksuj się i bądź sama w pomieszczaniu.

Do sesji na odległość zostaniesz poproszony o imię nazwisko, datę urodzenia i aktualne zdjęcie może to być selfi, wysłane na telefon. 

Ile sesji potrzeba, aby poczuć realne zmiany? 

Wszystko zależy od tego w jakim momencie swojego życia jesteś. Jeśli na co dzień dbasz o siebie i swoją energetykę to może się okazać, że już po jednym działaniu poczujesz ulgę, że “coś” z Ciebie zeszło, przypływ pozytywnej energii i wewnętrznego wyciszenia. Umożliwi Ci to lepszy kontakt z samą sobą, usłyszenie swoich myśli i potrzeb. Natomiast, jeżeli jesteś w procesie zmian w swoim życiu to najefektywniejsza jest kilka spotkań w zależności od indywidualnego samopoczucia najlepiej działać z częstotliwością raz w tygodniu lub co drugi tydzień (TY decydujesz). Regularne działanie umożliwia pełną koncentrację i transformacje zablokowanej energii w ciele. Ma za zdanie przewrócić Tobie pełne połączenie z samą sobą. W takim stanie jesteś wolna od manipulacji i huśtawek emocjonalnych. Dzięki czemu masz możliwość, dokonywać najlepszych dla siebie wyborów, rozkwitać i doświadczać pełni życia. 

Chcesz umówić się na sesję oczyszczającą. Napisz lub zadzwoń do mnie odezwę się najszybciej, jak to będzie możliwe.

Przebieg sesji oczyszczającej:

Na początku rozmawiamy o problemie, z którym przychodzisz. To pozwala mi nawiązać kontakt z Twoim polem energetycznym, a Tobie przygotować energię do transformacji i uzdrowienia. Sama rozmowa i wyciągnięcie na wierzch emocji jest już uwalniające. Następnie zamykam oczy i łącze się z Twoim polem energetycznym dokonując jego oczyszczenia. Dzięki czemu zostaje przywrócony prawidłowy przepływ energii w ciele. Oczyszczanie energetyczne dzieje się wszystkich warstwach aury, czakr biopola. Podczas sesji przechodzę przez każdą warstwę pola aurycznego m.in. astralne, mentalne itd., uwalniając z tych obszarów cały negatyw, wpływy, manipulacje, podłączenia, negatywne przekonania. Następnie przechodzę od energii zablokowanej w ciele, w emocjach i myślach przez centra energetyczne, odblokowując i równoważąc te obszary. Na koniec przywracam Tobie pamięć światła najwyższego, czyli to czym jesteś naprawdę. Oczyszczanie energetyczne przywraca harmonię, prawidłowy przepływ energetyczny w ciele co powoduje lepsze samopoczucie, trzeźwe spojrzenie, spokój i ogólny powrót do witalności. Podczas sesji uzdrawiana jest też relacja z samą sobą oraz innymi osobami. Co przywraca neutralność danej relacji i możliwość zrozumienia obecnej sytuacji. Chcesz wiedzieć więcej na temat Oczyszczania energetycznego zapraszam na bloga. Na koniec sesji przeprowadzam rozmowę kończącą, w której podsumujemy to co się pojawiło. W zależności od tego co wyszło na sesji, mogę zaproponować odpowiednią technikę terapeutyczną, które pozwolą dokończyć proces oczyszczania. Kontynuacją takiej sesji może być Chirurgia Fantomowa,  sesja z wglądem lub kolejna sesja oczyszczająca. Przyczyny dolegliwości mogą być przeróżne, stąd każde spotkanie jest odkrywczą podróżą

Dla utrzymania rezultatów najlepiej również samemu dbać o swoją energetykę poprzez codzienną praktykę np. poranną medytację, ćwiczenia ze świadomym oddechem, jogę fizyczną czy też jogę kundalini. Wszystko to wycisza nasze myśli i pomaga połączyć się ze sobą. Dobrze jest też zaczynać dzień z jakąś intencją. Np. chcę doświadczać dzisiaj radości i spokoju. W ten sposób programujemy siebie i w swoją uwagę właśnie na takie doświadczenia.

%d bloggers like this: