Umów się na sesję terapeutyczną w Łodzi lub online:
tel. 516-137-091
mail: w.kinga@prawdaduszy.pl
Zapraszam również na moje profile w social media:

Spotkania terapeutyczne odbywają się zazwyczaj co 2-3 tygodnie i trwają jednorazowo 1,5h do 2 godz. Wszystkie szczegóły dotyczące terapii są ustalane wspólnie z pacjentem w trakcie pierwszego spotkania. 

Wielu ludzi ma problemy w życiu codziennym, z którymi czasami ciężko sobie poradzić samemu. Problemy w pracy, brak chęci życia, niskie poczucie własnej wartości, rozwód, nieoczekiwane zmiany w życiu, śmierć bliskiej osoby i wiele wiele innych trudności z którymi borykamy się codziennie, czasami nawet wiele lat. Często te sytuacje są wynikiem przekonań, które w sobie mamy na temat swój i otaczającego nas świata. Przekonania te powstały w nas w większości w dzieciństwie od 0 do 7 roku życia chłonęliśmy je jak gąbka. Wpływ na nas miało wszystko, nasze poczęcie, poród, to jak zachowywali się rodzice wobec nas, czy i ile miłości nam dawali, jak o nas dbali, co do nas mówili, jak zachowywali się wobec siebie, potem przychodzi szkoła i rówieśnicy, którzy też mają na nas wpływ. W końcu stajemy się dorośli. Na start otrzymujemy dwa zestawy przekonań, te które nas wspierają i te które nas ograniczają. Niewspierające nas przekonania dają skrzywiony obraz siebie i świata, przez co mamy problemy w życiu teraźniejszym i koło się zamyka. Żeby wyjść z błędnego koła, należy zacząć od SIEBIE. Odkryć, jakie przekonania z dzieciństwa Tobą kierują. Zaakceptować je i rozpocząć proces zmiany tych przekonań na pozytywne i wspierające.

Prowadzę sesje stacjonarnie w Łodzi i online przez Skype!

Przebieg spotkania:

Podczas sesji wracasz do konkretnego zdarzenia z przeszłości, uwalniasz emocje, które towarzyszą tej sytuacji, docierasz do przekonania które się pojawiło, uświadamiasz je sobie, uznajesz swoje zranienia i ukochujesz je. Z każdą sesją zdejmujesz swój emocjonalny bagaż. Dzięki temu jesteś w stanie spojrzeć na swoje życie z szerszej perspektywy i podejmować jak najlepsze dla siebie decyzje w każdej dziedzinie życia. W naturalny sposób poprawiają się Twoje relacje rodzinne, biznesowe i koleżeńskie. Ja uczestniczę w tym procesie, jako osoba wspierająca Cię i pomagająca odkryć Twoją prawdziwą naturę.

Podczas spotykań terapeutycznych, jak i między nimi uczysz się stawać się swoim największych sprzymierzeńcem, akceptując i kochając siebie

%d bloggers like this: