Jestem terapeutką holistyczną.

Pomagam ludziom przywrócić pewność siebie, zaufanie, sprawczość w życiu, poczucie bezpieczeństwa i niezależności. Łącze różne metody terapeutyczne z pracą energetyczną, dzięki temu moje działanie odbywa się na wielu poziomach, co pozwala w skuteczniejszy sposób pomóc pacjentowi wrócić do swojej prawdziwej natury, jaką jest spokój, spełnienie i radość z życia.

Moją misją duszy na to życie jest pomoc w zrozumieniu doświadczeń/ sytuacji, które Cię spotykają, uzdrowić przyczynę dolegliwości na tyle ile jest to możliwe. Pomagać i uświadamiać ludzi na ich ścieżce rozwoju będąc w pokorze i szacunku dla każdej Twojej decyzji.

Wartości jakimi się kieruję w życiu to rozwój, szacunek, miłość, samoświadomość, pokora

Ukończyłam trzyletnią szkołę psychologii terapeutycznej
Ukończyłam kurs Chirurgii Fantomowej
Ukończyłam kurs Reiki I, II stopień
Ukończyłam kurs uzdrawiania duchowego i energii kwantowej        
Dalej podnoszę swoje kwalifikacje dla lepszej jakości życia swojego i innych

Prywatnie jestem mamą i partnerką oraz córką Katarzyny i Michała.

Moja historia, może odnajdziesz tam kawałeczek siebie:

Każdy ma swoje zakręty w życiu, po których nic już nie jest takie samo jak było. Mój nastąpił, kiedy miałam 25 lat. Byłam w kolejnym nie udanym związku, a moje poczucie wartości dochodziło do zera. Zastanawiałam się wtedy jak to jest, że ja wciąż trafiam na takie same sytuacje w moim życiu tylko aktorzy się zmieniają. Jakbym wciąż odrabiała tą samą lekcję. Tylko wtedy jeszcze nie wiedziałam jaką. Pół roku przed rozstaniem się z ówczesnym partnerem miałam już tak dosyć siebie, swoich myśli, huśtawek emocjonalnych, kłótni, poczucia braku miłości i akceptacji, zaczęłam wtedy szukać pomocy na zewnątrz. Tak trafiłam na swoją pierwszą terapię. Na sesjach zrozumiałam, że odrabiam największą lekcję w swoim życiu. Pod tytułem zaakceptuj swoją przeszłość i pokochaj siebie. JESTEŚ GODNA BYCIA I ŻYCIA.  Moja podroż od tamtej pory trwa, dziś jestem w punkcie, w którym otwarcie mówię o swojej przeszłości, ponieważ wiem, że właśnie te doświadczenia są moją siłą.  Wierzę i wiem, że Ty też jesteś w stanie odnaleźć prawdziwego, prawdziwą siebie.  

%d bloggers like this: