Umów się na sesję terapeutyczną w Łodzi lub online:
tel. 516-137-091
mail: w.kinga@prawdaduszy.pl
Zapraszam również na moje profile w social media:

Sesje uzdrawiające odbywają się zazwyczaj co 2-3 tygodnie i trwają jednorazowo 1,5h do 2 godz. Wszystkie szczegóły dotyczące energoterapii są ustalane wspólnie z pacjentem w trakcie pierwszego spotkania. 

Różnica między terapią, a uzdrawianiem energetycznym polega na tym, że w terapii pracujemy sami, a terapeuta nas prowadzi pomagając nam zrozumieć skąd się biorą nasze zachowania, emocje i myśli. Natomiast w uzdrawianiu energetycznym większą część pracy wykonuje Uzdrowiciel, a pacjent wyraża jedynie swoją intencję na dane spotkanie i chęć współpracy. Jedna i druga metoda jest tak samo dobra. Zdarza się jednak że nasze mechanizmy obronne są tak silne, że rozbrojenie ich w terapii zajmuje trochę czasu, w tedy z pomocą może przyjść uzdrawianie energetyczne jako dopełnienie procesu i rozpuszczenie mechanizmów obronnych. Czasami nasze problemy nie wynikają z naszego obecnego życia, tylko są wypadkową tego co działo się w poprzednim wcieleniu, tutaj pomocna jest sesja energetyczna ponieważ nie każdy ma łatwość przypominania sobie poprzednich wcieleń wtedy na takiej sesji wykonuje to uzdrowiciel.

Jak przygotować się do sesji energetycznej?

W uzdrawianiu energetycznym najważniejsza jest Twoja intencja co chcę uzdrowić, zrozumieć, czego chcesz się dowiedzieć. Resztę wykonuję Uzdrowiciel.

Jakie odczytuje informacje z Twojego pola?

Podczas takiej sesji słyszę tylko to co jest istotne w danym momencie i dotyczy Twojej osoby. Nawet jeśli poproszę o inne informacje nie zostaną mi przekazane.  Informacje dotyczące innych osób są  pokazywane w takim zakresie jaki potrzebne jest do uzdrowienia Twojej sytuacji. Jednym z takich przypadków, gdzie pojawiają się inne osoby i ich historie są sesje, gdzie przyczyną jakiś problemów są relacje rodzinne i wymagają ich uzdrowienia. Takie sesje są bardzo piękne pozwalają poczuć większą wieź z rodziną, zrozumieć, uszanować ich decyzje i zachowania oraz przyjąć miłość, która płynie do nas na poziomie duchowym, nawet jeśli na poziomie ludzkim ta osoba może nie być w stanie jej okazać.

Na czym polega sesja uzdrawiająca?

Uzdrawianie energetyczne polega na wejściu w stanie medytacji w pole serca i świadome połączenie się z Twoim polem energetycznym odbierając przekaz od Twojej Duszy. Stale nadajemy i odbieramy informacje o tym jak się czujemy, co myślimy, jaki mamy nastrój. Podświadomość kontaktuje się z nami cały czas za pomocą symboli, obrazów, myśli i emocji. Zdąża się że podczas snu dostajemy różne przekazy często ich nie rozumiejąc i nie mamy możliwości dopytani o co chodzi.  Podczas sesji energetycznej  jest tak samo. Odbieram różne symboliczne przekazy z tą różnicą, że mogę dopytać o co chodzi, co ma oznaczać ta informacja. Jeśli widzę że zachodzi potrzeba uzdrowienia jakieś sytuacji. Proszę o dokonanie tego procesu zgodnie z gotowością danej osoby. W polu serca jesteśmy w stanie przetransformować nawet najtrudniejsze sytuacje i emocjonalne rany. Czasami dostaje również przekaz na temat poprzedniego wcielenia, którego poznanie pomaga nam zrozumieć czemu w naszym życiu dzieje się tak, a nie inaczej. Tutaj również możliwe jest uzdrowienie oraz puszczenie tego co nam nie służyło. Dzięki temu nasze problemy w życiu obecnym również zostają uzdrowione, ponieważ jesteśmy w stanie podjąć odpowiednią dla nas decyzję bez dodatkowych obciążeń. 

Czasami do pomocy przychodzą Anioły, Opiekunowie i Przewodnicy Duchowi którzy pomagają w przekazaniu informacji, innym razem przychodzą dopiero wtedy, kiedy zostaną  poproszeni o uzdrowienie sytuacji.

Każda sesja jest inna, a przy tym wyjątkowa. Działanie z Tobą w  przestrzeni serca jest dla mnie wielką radością.

%d bloggers like this: