Codziennie bierzemy kąpiel, myjemy zęby, włosy. I tak samo jest z ciałem energetycznym powinno się je regularnie oczyszczać, aby zachować równowagę całego organizmu. Ciało energetyczne składa się aury, która ma 7 warstw i otacza nasze ciało. Tyle samo jest czakr. Każde centrum energetyczne, czyli czakra odpowiada innemu aspektowi naszego życia. Podczas dnia, będąc w pracy, na zakupach, czy gdziekolwiek się znajdujemy. Jesteś odbiornikami i nadajnikami tej energii. Co oznacza że mamy kontakt z wieloma ludźmi, którzy też mają swoją energetykę. Która podczas spotkania przenika się i wymienia. W zależności czym dana osoba wibruje tym się łączymy. Np. jest zła bo nie układa się jej w pracy. Czyli emanuje złością podczas wypowiadania się. Żebyś mógł ją zrozumieć, potrzebujesz się do niej dostosować, czyli odebrać ten przekaz złości. Więc po całym dniu otrzymywania, różnych informacji. Możesz być ociężały przytłoczony, zdenerwowany, wyczerpany ospały, a na dłuższą metę można się nawet rozchorować. I to jest na naturalne Twój system energetyczny w tym również ciało, mówi jestem przemęczony, zadbaj o mnie. Również Twoje sprawy, problemy, stres, wyparte emocje, wpływa na twoją energetykę.

Nie oczyszczająca swojego energetycznego ciała zbierasz energetyczny brud, który powoduje zaburzenia, blokady w przepływie energii między czakrami które są połączone z twoja aurą, która z kolei wpływa na to jak jesteś postrzegany przez innych i jak Ty się czujesz. Dlatego tak ważne jest regularne oczyszczanie swojego ciała mentalnego. Sposobów jest dużo o to kilka z nich:

Dbanie o siebie, o to co jeszcze, z kim się spotykasz, o czym rozmawiasz. O czym myślisz, czy jest to pozytywne czy negatywne. Jakie masz nastawienie do życia? Czasami jednak warto też iść do drugiej osoby na takie oczyszczenie. Pomaga to nam na początku poczuć się lepiej, lżej, spokojniej. Potem to już właśnie od nas zależy jak będziemy o siebie dbać.

Jeśli czujesz że potrzebujesz posprzątać swoje wnętrze to zapraszam do kontaktu. Oczyszczenie jest przyjemne, bardzo subtelne wręcz relaksujące. Można je zrobić na odległość lub stacjonarnie obie wersje będę tak samo skuteczne ponieważ wszystko jest energią. Z chęcią będę towarzyszyć Ci w drodze do siebie i zobaczenia w sobie światła, którym jesteś.

Z miłość
Kinga 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

I accept the Privacy Policy

%d bloggers like this: