Stwierdziłam że przybliżę trochę czym jest chirurgia fantomowa na czym ona polega. Jak się ją wykonuje, jakie można uzyskać rezultaty. Czy zabieg da się wykonać na odległość i czy istotna jest postawa danej osoby w procesie leczenia oraz czy jest bezpieczna. Zaczynamy 🙂

Co to jest chirurgia fantomowa? ( potocznie mówiąc fantomówka) należy do metod leczenia niekonwencjonalnego, w których zabiegi w ciele pacjenta przeprowadza się bez użycia chirurgicznego skalpela. Chirurgia fantomowa polega na pracy z matrycą energetyczną człowieka, swoistą mgiełką, która otacza nasze ciała. Taka nasza druga skóra. Fantomówka ma holistyczne podeście do człowieka gdzie ciało, dusza i umysł są jednością. Wzajemnie się przenikają i stanowią całość. Wnikając na jedną płaszczyznę, automatycznie działasz na drugą. Jest to bardzo subtelny zabieg, który bez użycia skalpela i ingerencji w ciało fizyczne daje takie same rezultaty jak standardowa operacja. Taki zabieg wspomaga przywrócenie harmonii w ciele, zwalczeniu wielu chorób i dolegliwości. Chirurgia fantomowa jest metodą bezpieczną, bezbolesną i nieinwazyjną. Może stanowić uzupełnienie terapii klasycznej medycyny czy  innych metod naturoterapii.

Na czym polega zabieg? Łączę się z przestrzenią światła i miłości, bo tylko z tamtego poziomu wykonuję działanie. Kiedy jestem już połączona skupiam się na ciele energetycznym pacjenta i zaczynam przeprowadzam zabieg. Wszystko odbywa się za pomocą mojej myśli i intencji. Podczas tego oczyszczam dane miejsce z negatywnej energii i na to miejsce wprowadzam uzdrawiającą energie. Za pomocą siły umysłu można dokonywać zmiany w ciele energetycznym, a tym samym w ciele fizycznym. Cały zabieg trwa 1,5h (wszytko zależy od indywidualnego przepadku) podczas którego osoba przyjmująca energie leży, często pacjenci usypiają ponieważ zabieg jest relaksujący, natomiast osoby bardziej wrażliwe mogą mieć różne odczucia np. ciepło, zimno, czuć wyciąganie matrycy (narządu). Po zabiegu zabiegu osoby mogą być senne, czuć dyskomfort w obrębie leczonego miejsca. Dobrze kiedy po sesji jest możliwość wyspania się i zadbają o swój komfort.

Jakie są rezultaty? Rezultaty są zdumiewające już po kilu zabiegach dolegliwości znikają, ciało się regeneruje i wraca do prawidłowego funkcjonowania. Ponieważ wszelkie zmiany chorobowe najpierw pojawiają się w matrycy danego narządu dopiero wynikiem końcowym jest problem z narządem fizycznym. Np. tłumiona złość może prowadzić do problemów z wątrobą i sercem. Problemy z nerkami, mogą być wynikiem braku chęci do życia. Taki zabieg pozwala przywrócić właściwy wzór energetyczny regenerowanych komórek, co działa stymulująco uruchamiając proces samoleczenia się organizmu poprzez prawidłowe funkcjonowanie wzorców energetycznych ciała.

Praktycznie przy każdej chorobie Chirurgia Fantomowa może pomóc:

  1. Oczyszczanie i poprawa wydolności płuc;
  2. Odtworzenie prawidłowego wzoru i regeneracja kręgosłupa
  3. Regeneracja narządów w obrębie jamy brzusznej (żołądek, wątroba, jelita, trzustka, śledziona);
  4. Regeneracja stawów;
  5. Zabiegi w obrębie gruczołów piersiowych (guzik, czysty, torbiele);
  6. Przywracanie kondycji narządom – nerki (oczyszczanie, odbudowa, usuwanie kamieni), macica (oczyszczanie, usuwanie torbieli, mięśniaków, guzów), prostata;
  7. Oczyszczanie gardła, zatok, uszu.
  8. zaburzeniach psychosomatycznych
  9. stanach depresyjnych i nerwicowych
  10. uzdrawianiu emocjonalnych urazów

W metodzie fantomowej mamy szansę pomóc choremu poprzez bezpośrednie przetoczenie energetycznego wzoru (świadomej energii), w celu wypełnienia widma komórek swoistą plazmą, która odtwarza fizycznie brakujący fragment energią płynącą z operującego i sterowaną jego świadomością.”

Czy zabieg jest bezpieczny? Tak zabieg jest bezpieczny, takie działanie można wykonać na każdej osobie. Począwszy od małego dziecka do osoby starszej. Sama wykonuję Fantomówke na swojej córce, kiedy jest chora. Natomiast wszystko jest indywidualne i dopiero po konsultacji jestem w stanie ocenić czy jest prawdziwa gotowość pacjenta na zmianę.

Czy istotna jest postawa danej osoby w procesie leczenia? Tak jest bardzo istotna, o ile w samą fantomówke osoba nie musi wierzyć o tyle w zalecenia, jakie dostanie powinna wdrożyć w swoje życie. Jeśli cały czas ma nawyki które niszczą jej zdrowie to np. palenie papierosów, alkohol, stres, negatywne myślenie, narkotyki, zachowania destrukcyjne. To pozytywny rezultat w postaci cofnięcia się choroby może być chwilowy. Ponieważ cały czas dana osoba pozwala na to żeby w jej polu energetyczny pojawiała się negatywna energia niszcząca naturalny stan zdrowia.

Czy po jednym spotkaniu choroba zniknie? Po jednym spotkaniu choroba może zmniejszyć swoje objawy i można poczuć się lepiej natomiast to pełnego powrotu do zdrowia potrzeba kilka zabiegów, wszystko zależy od indywidualnego przypadku i zaangażowania w proces leczenia danej osoby. Pamiętajmy jest to proces, jak przy każdym leczeniu.

Czy zabieg da się wykonać na odległość? Zabieg da się wykonać na odległość i będzie ona miał tak samo dobre rezultaty, jak gdyby był wykonany stacjonarnie.

Cieszy mnie fakt że mogę być częścią tego pięknego procesu nigdy nie byłam fankom leków i brania antybiotyków. Dla mnie naturalne metody uważam że są lepsze. Ponieważ nie sztuką jest zaleczyć objaw, sztuką jest znaleźć jego przyczynę i właśnie to daje praca na poziomie mentalnym. ( nie namawiam tutaj do zaprzestania brania leków, czy przerywania leczenia) Ciało jest inteligentne i wszystko co się z nim dzieje zawsze jest dla naszego dobra. Sama na sobie doświadczyłam takiej pracy mam guzek endometrialny po ciąży w powłokach jamy brzusznej. Medycyna konwencjonalna mówi jedno wyciąć i po sprawie .Jednak ja uważam że każda ingerencja w ciało człowieka to ostateczność, a nie masówka. Tym bardziej że to nie zagraża mojemu życiu natomiast faktycznie boli podczas owulacji i teoretycznie powiększa się z każdym cyklem. Ja nie miałam na to zgody i zaczęłam szukać innych metod. A że byłam już po jednym mini kursie z pracy energetycznej to zaczęłam szukać i znalazłam przecudowną kobietę, która mi pomogła bóle ustały, guzek się nie powiększa, a wręcz czuję jak sam się regeneruje i nie tylko ja bo partner też jest zdziwiony ponieważ fizycznie da się odczuć różnice, jak było przed sesjami a jak jest teraz. Wiem że łącząc się z energią miłości i światła jesteśmy w stanie przywrócić w naszych ciałach ład i harmonię. Dziękuje sile wyższej że mogę w ten sposób służyć innym.

Z miłością i światłem

Kinga

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

I accept the Privacy Policy

%d bloggers like this: